Vecums : 27
Postu skaits : 759
Pievienošanās datums : 26.05.12

Phoenix PSC - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Phoenix PSC   Phoenix PSC - Page 4 EmptyCeturtdiena Augusts 23, 2012 11:45 pm

Interesanta spēle bija, atvainojos, ka mans spēlētājs tur spēlē ir āpsis. Smieties

BTW Apsveicam Meteni ar pirmajiem vārtiem!!

Dzīvesvieta : Rīga

PostTēma: Re: Phoenix PSC   Phoenix PSC - Page 4 EmptyPiektdiena Augusts 24, 2012 2:05 pm

rieksts rakstīja:

Šovakar uz bāru Smieties,bet paldies par apsveikumu Smieties
rieksts
rieksts

Vecums : 27

PostTēma: Re: Phoenix PSC   Phoenix PSC - Page 4 EmptySvētdena Augusts 26, 2012 6:09 pm

FĪNIKSA PARAKSTA LĪGUMU AR LEGZDIŅU

Vakar vakarā jau FoxSoccer jau ziņoja, ka Fīniksa ir tuvu vienošanās ar Latvijas izlases uzbrucēju Ati Legzdiņu. Šodien arī šīs ziņas apstiprina kluba oficiālā mājaslapa.

Legzdiņš parakstījis 1 sezonas līgumu.

GeneralNippleToast
Lietotājs
Lietotājs

Postu skaits : 37
Pievienošanās datums : 24.08.12

Sveiki visiem!!! Es vēlētos 18 numuru, protams, ja tas nav aizņemts un ja ir, tad 81. numuru.

ANTONUČI ATZĪST TRANSFĒRA NEPIECIEŠAMĪBU:

Šovakar, spēles pirms Belaya Zvezda priekšvakarā Phoenix PSC galvenais treneris atzinis transfēra nepieciešamību: "... neskatoties uz to, transfērs tomēr ir nepieciešams. Mūsu momentu realizācija un to veidošana ir vājā līmenī - vismazāk gūtu vārtu visā sezonā, tādēļ meklēsim uzlabojumus uzbrukuma līnijās. Ir jau veiktas pārrunas par potenciālo pāreju, bet vairāk informāciju par to nesniegšu. "

Atgādināšu, ka transfēru logs atvērsies pēc kausa atbildes spēlēm.

*rādīti highlights un fonā runā FoxSoccer reportieris*

Jau pirmajās 20 minūtēs Fīniksai piederēja pārsvars. Ātri arī tika gūti vārti - Poļu izlases pussargs Radomskis precīzi sita pēc Meteņa piespēles jau 9. minūtē, bet 20. minūtē pārsvaru dubultoja Kristaps Metenis pēc Stikāna stūra sitiena.

Neskatoties uz lielo pārsvaru, Valmierieši nesalūza un 1. puslaika izskaņā spēja izlīdzināt rezultātu - 2:2. Otrais puslaiks iesākās tik pat aktīvi bet vārti netika gūti un spēle beidzās ar kārtējo neizšķirtu - 2:2.

Reinis Lillais: Aizsargi un pussargi pārāk daudz atlūza, vajadzēja turpināt spēlēt un nedot viņiem iespēju atspēlēties tik ātri. Treneris izskatījās nikns, rīt arī piespiedu treniņš.

Neskatoties uz Antonuči lielo niknumu uz visiem spēlētājiem vienīgais Kristaps Metenis izpelnījās atzinību.

Antonuči: Lieliski aizvadīja visas 90 minūtes, bija vienīgais cīnītājs laukumā. Par vārtsargu neko nevaru teikt, nevienā vārtu guvumā viņš nav vainojams.

Arī Metenim vienīgajam piešķirta rīt brīvdiena.

*atpakaļ studijā*

Nākamo spēli Fīniksas klubs aizvadīs parīt ((rīt)), Rīgā, pret Rīgas Wolfs vienību, SFS Kausa 1/2 atbildes spēlē, interesanta cīņa gaidāma šeit. Mūsu atbalstītājs TravelEurope piedāvā jau gatavas ceļojumu paketes sākot no 700$ - ejiet uz www.traveleurope.com

Vecums : 27

PostTēma: Re: Phoenix PSC   Phoenix PSC - Page 4 EmptySvētdena Septembris 02, 2012 3:12 pm

Jāpaņem Wolfi lai varam pēc tam ar Zvezdu skaisti izcīnīties par kausu Smaida
rieksts
rieksts

Vecums : 27

PostTēma: Re: Phoenix PSC   Phoenix PSC - Page 4 EmptyPirmdiena Septembris 03, 2012 11:50 am

Esam ārā arī no kausa. :/ Jācenšas kāds transfērs sarunāt.
rieksts
rieksts

Vecums : 27

PostTēma: Re: Phoenix PSC   Phoenix PSC - Page 4 EmptyTrešdiena Septembris 05, 2012 12:53 pm

Esam veikuši maiņu! Cerams, ka šis papildinājums palīdzēs mums izkļūt no šīs krīzes. Vairis Broks spēlēs ar 7 numuru, bet vēl nav pabeidzis medicīniskās pārbaudes, jo vēl 9. kārta jāaizvada Belaya Zvezda rindās. Arī klubs vēlētos pateikties Gustavam Ārim Stikānam par ieguldījumu treniņos un spēlēs.
rieksts
rieksts

Vecums : 27

PostTēma: Re: Phoenix PSC   Phoenix PSC - Page 4 EmptyCeturtdiena Oktobris 04, 2012 4:04 pm

Sirsnīgi sveicieni no visas komandas Fīniksas PSC vārtsargam Sergejam Maslovskim dzimšanas dienā!