Vecums : 26
Postu skaits : 139
Pievienošanās datums : 02.02.10

Australian Open Empty
PostTēma: Australian Open   Australian Open EmptySestdiena Marts 30, 2013 12:33 pm

Australian Open ir sezonas pirmais Grand Slam turnīrs un tiek aizvadīts uz cietā seguma. Visavairāk uzvaru šeit ir Rojam Emersonam - sešas.

Atvainojos par to ka šeit ilgāku laiku nekā nebija, bet nu tā laikam sanāk, ka lielākā simulēšana ir pa brīvdienām.

Vecums : 26

PostTēma: Re: Australian Open   Australian Open EmptyPiektdiena Aprīlis 05, 2013 11:22 pm

Ļoti atvainojos par to ka spēles nebija jau nedēļu, bet nu Lattelecom ir reāli ****** Smieties

Takā i-nets ir atpakaļ un lai tā vairāk nenotiktu, vajadzēs izveidot nedaudz detalizētāku kalendāru

Dzīvesvieta : Cēsis

PostTēma: Re: Australian Open   Australian Open EmptySestdiena Aprīlis 06, 2013 9:06 pm

Diemžēl lielais turnīrs beidzās jau 1 kārtā Noskumis
jesand
Lietotājs
Lietotājs
jesand

Vecums : 26

PostTēma: Re: Australian Open   Australian Open EmptySvētdena Aprīlis 07, 2013 9:38 pm

Jūtu līdz Olsonam !! Australian Open 704508

Karbatovs ieskrējies nepajokam !! pārbrauca pāri Kapanenam !!

Vecums : 26

PostTēma: Re: Australian Open   Australian Open EmptyPirmdiena Aprīlis 08, 2013 9:14 pm

[SF] Jaap Franken[1] - Niclas Summanen

Jaaps Frankens uzstāda jaunu rekordu

Pirmajā pusfinālā tikās turnīra galvenais favorīts Jaaps Frankens un pārstegumu autors Niklas Summanens no Somijas. Summanens pārvarēja astotdaļfinālu, pēc tam pieveica ceturto numuru Van der Luitenu un nonācis līdz pusfinālam. Frankenam šī būs otrā spēle.
Par rekordistu Frankens kļuvis tādēļ, ka šī ir pirmā sezonas spēle kas noslēgusies ar 6-0. Somam netika atstātas cerības nevienā geimā, un visā spēlē atdoti tikai 12 punkti.

Spoiler:

[SF] Mike Olson[3] - Mikhail Karbatov

Otrais pusfināls tika paredzēts daudz interesantāks un tāds tas arī bija Olsonam jau sākumā izvirzoties vadībā ar breiku 2-0. Visi geimi bija tiešām gari un punktus spēlētāji ieguva uz pretinieku kļūdu rēķina. Karbatovs ātri atspēlējās un panāca 2-2, pēc tam jau izvirzijās vadībā ar breiku 4-2. Šajā brīdi Olsons salūza un atdeva arī pēdējos divus geimus, kapitulējot ar 2-6.

Spoiler:

Trešdien, 10.04.2013 Australian Open Fināls
Jaap Franken[1] - Mikhail Karbatov

Fināls notiek līdz 3 setu uzvarai!!
Tas nozīmē, ka iespējami ir pat pieci seti. Tiem kas nezin, sets tiek izspēlēts līdz kāds uzvarējis 6 geimus. Līdz ar to lielāka nozīme ir izturībai.

Vecums : 39

PostTēma: Re: Australian Open   Australian Open EmptyOtrdiena Aprīlis 09, 2013 5:45 am

Vecums : 26

PostTēma: Re: Australian Open   Australian Open EmptyTrešdiena Aprīlis 10, 2013 9:05 pm

Australian Open Final

[F] Jaap Franken[1] - Mikhail Karbatov

Saulainā dienā uz korta dodas abi sezonas pirmā Grand Slam turnīra finālisti. Uz spēles likti 2000 reitinga punkti.

Spēles iznākums ir neprognozējams. Frankens, protams, ir fiziski atlētiskāks, taču Karbatovs neatpaliek tālu. Toties krievam ir ievērojami labāka tehnika. Gaidāma līdzīga spēle, iespējams pat visi pieci seti.

Šo turnīru lieliski aizvadījis ir Karbatovs, uzvarot visās trīs spēlēs ar pārliecinošu rezultātu. Frankenam nācās pasvīst ceturtdaļfinālā pret Peipiņu, taču pusfinālā viņš neatstāja cerības Summanenam un izcīnīja 6-0 uzvaru. Abi spēlētāji ir lieliskā formā.

Teksta tiešraide

Pirmais sets
Maču ar servi iesāk Frankens. Pirmais geims holandietim ātri vien iegūts, atstājot pretinieku uz 15. Rezultāts setā 1-0

Karbatovs atbild ar pārliecinošu servi, un neļauj pretiniekam izcīnīt nevienu punktu. Rezultāts setā 1-1

Frankens cenšas spēlēt agresīvi un daudz uzbrūk. Pašlaik tas dod rezultātu. Rezultāts setā 2-1

Karbatovs turpina servēt pārliecinoši. Rezultāts setā 2-2

Frankens turpina uzbrukt, bet kļūdās elementārās situācijās un atdod dubulto breikbumbu. Frankens šajā geimā gūst tikai vienu punktu. Rezultāts setā 2-3

Karbatovs nav apmierināts ar tiesneša lēmumu ieskaitīt autu. Pēc šīs epizodes krievs nespēj sakoncentrēties un pieļauj dubultkļūdu, atdodot pretiniekam breiku. Rezultāts setā 3-3

Septītis geims Frankenam nenāk viegli. Pretinieks izvirzās vadībā ar 30-0, taču holandietis spēj tikt arā arī no šādas situācijas. Rezultāts setā 4-3

Karbatovs turpina diskutēt ar tiesnesi, vairākās strīdīgās epizodes pieprasot atkārtojumu. Krievs nespēja koncentrēties uz spēli un negaidīti atdeva breiku! Frankens var servēt par uzvaru setā. Rezultāts setā 5-3

Tuvojoties seta beigām notikumi kortā saasinās. Karbatovs nepadodas un izskrien pakaļ katrai bumbiņai, un tiek pie briekbumbas. Šajā svarīgajā brīdī Frankens pieļāva dubultkļūdu. Tā viņam pirmā šajā mačā, taču var izrādīties liktenīga. Rezultāts setā 5-4

Spēlētāji mainās laukuma pusēm un nu jau Karbatovs ir ''uz viļņa''. Šoreiz krievs nespēja noturēt breiku un neguva nevienu punktu (!!). Frankens uzvar setā ar 6-4.

Otrais sets
Frankens setu iesāk perfekti. Ar jaunām bumbām viņš izservē uz nulles. Rezultāts setā 1-0

Karbatovs izskatās salauzts, zaudē savu servi uz 15. Rezultāts setā 2-0

Frankens izskatās izcili un atkal neatstāj cerības pretiniekam. Rezultāts setā 3-0

Pārtraukums un spēlētāji mainās pusēm. Karbatovs izskatās nedauz sasparojies, lai gan spēlē vēl ar vien nevedas. Abi spēlētāji beidzot nedaudz paskrēja un parādīja kādu skaistu izspēli. Tomēr Frankens turpināja lauzt pretinieka servi. Rezultāts setā 4-0

Piektais geims izdodas daudz garāks un interesantāks, Karbatovam tiekot pie divām breikbumbām. Tomēr arī šoreiz Frankens spēlē izcili. Rezultāts setā 5-0

Karbatovs beidzot izskatās nedaudz iespēlējies un viegli uzvar pie savas serves. Frankenam iespēja servēt par uzvaru setā.

Otrais sets vēl nav galā, jo Karbatovs paņem breiku. Krievs nu vairs ir tikai vienu breiku aizmugurē.

Karbatovs nespēj noturēt savu servi un sets beidzies ar 6-2 Frankena uzvaru. Rezultāts setā 6-2. Rezultāts spēlē 2-0.

Trešais sets
Karbatovs trešajā setā izskatās saņēmies un sāk ar breiku. Rezultāts setā 0-1

Lai arī ar grūtībām, taču Karbatovs notur breiku. Rezultāts setā 0-2

Frankens beidzot uzvar geimu. Rezultāts setā 1-2

Karbatovs ar lielām grūtībām nosargā breiku, atspēlējot divas breikbumbas. Rezultāts setā 1-3

Frankens atstāj pretinieku uz 15 pie savas serves. Rezultāts setā 2-3

Karbatovs beidzot sajutis savu servi uzvar uz 15. Rezultāts setā 2-4

Karbatovs pārbrauc pāri Frankenam šajā geimā un izvirzās vadībā ar diviem breikiem. Rezultāts setā 2-5

Frankens nepadodas un atgūst vienu breiku, taču lai cīnītos par uzvaru setā būs vajadzīgs vēlviens breiks. Rezultāts setā 3-5

Frankens pārliecinoši uzvar pie savas serves. Nākošais geims var būt lūzuma punkts visā mačā. Rezultāts setā 4-5

Abi kļūdās pie vienkāršiem sitieniem, taču Karbatovs tiek pie setbumbas, kuru neizmanto. Pie 40-40 notiek ļoti gara izspēle kurā uzvar Frankens un pēc tam nopelna sev breiku. Rezultāts setā 5-5

Garš geims ar garām izspēlēm, bet Karbatovs atkal ir priekšā ar breiku un tiek pie iespējas servēt par uzvaru setā. Rezultāts setā 5-6

Karbatovs ātri vien izvirzās vadībā ar 40-0, taču nerealizē nevienu no trim setbumbām. Pie divām breikbumbām tiek arī Frankens un otro viņš izmanto panākot taibreiku. Rezultāts setā 6-6. Trešajā setā nepieciešams taibreiks. Frankenam ir iespēja pabeigt maču.

Taibreiku labāk iesāka Karbatovs kurš izvirzijās vadībā ar 3-1. Pēc 8 punktiem rezultāts bija jau 6-2 un krievs viegli uzvarēja taibreiku. Rezultāts setā 6-7(2-6). Rezultāts mačā 2-1

Ceturtais sets
Frankens ceturto setu sāk ar breiku. Rezultāts setā 1-0

Karbatovs atbild un nobreiko uz 40. Rezultāts setā 1-1

Karbatovs uzvar savu sevi uz 15. Rezultāts setā 1-2

Spēlētāji apmainās gan ar breikiem, gan ar veiksmīgi izservētiem geimiem. Rezultāts setā 2-2

Abi nedaudz iesiluši uz servēm un Karbatovs uzvar uz 15. Rezultāts setā 2-3

Karbatovs tiek pakaļ visām bumbiņām, izcīna dažus neticamus punktus un iegūst divas breikbumbas. Nākamos četrus punktus viņš iznieko un nespēj nobreikot tik svarīgā brīdī. Rezultāts setā 3-3

Spēle palikusi daudz atvērtāka un skatāmāka. Karbatovs nespēj tikt pār iepriekšējam geimam un atdod breiku pie 40-40. Rezultāts setā 4-3 un mača kulminācija, iespējams, jau nākamajā geimā.

Karbatovs brīžiem spēlē izcili, bet citreiz kļūdās no vienkāršām situācijām. Jaapam nākas pasvīst lai uzvarētu astoto geimu. Rezultāts setā 5-3. Karbatovs servē par palikšanu mačā.

Spēle noslēgusies! Karbatovs izskatās nedrošs un zaudē servi uz 30. Apsveicam Jaapu Frankenu ar Grand Slam titulu. Rezultāts 6:4; 6:2; 6:7(2:6); 6:3.

Karbatovs izcili spēļēja pie tīkla gūstot 16 punktus no backhanda vien. Frankenam veiksmīgs bija sitiens no ērtās - uzvarēti 31 punkts, kļūdas 12 sitienos.

Karbatovs noskrējis krietni vien lielāku attālumu, taču Frankens vairāk devies pie tīkla.

Frankens pēc šīs uzvaras iegūst 2000 reitinga punktus un $600.000

Video diemžēl neseivojas Noskumis Varbūt būs rīt

Nākošais turnīrs ir izlašu Deivisa kauss. Pirmā kārta būs grupu turnīrs, katrā grupā pa trīs komandām
vairogs
vairogs

Vecums : 39

Johoooo !!! Izcils mačs !!

Davis kausa izcīņā gan būs dikti smagi - tur jācer ,ka vispār grupu turnīru pārvarēsim !!