Sveiks! Lūdzu autorizējies!
Sveiks! Lūdzu autorizējies!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSaturs  ModifikācijasModifikācijas  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  IeietIeiet  
Pieteikties SFS Līgai ŠEIT !
Informācija jauniņajiem ŠEIT !

 

 BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes

Go down 
+4
Spartaks
vairogs
prikulis5
Herbijs
8 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2, 3  Next
AutorsZiņojums
Herbijs
Turnīru Vadītājs
Turnīru Vadītājs
Herbijs


Vecums : 28
Postu skaits : 232
Pievienošanās datums : 25.12.11

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptySestdiena Janvāris 12, 2013 11:11 pm

Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes.
Piesakaties un esiet aktīvis, nākotnē gjau būs PČ, kur varēsim piedalīties ar LV ;D
[You must be registered and logged in to see this link.]
Atpakaļ uz augšu Go down
prikulis5
MGFL Organizators
MGFL Organizators
prikulis5


Vecums : 24
Postu skaits : 432
Pievienošanās datums : 17.01.12

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptySestdiena Janvāris 12, 2013 11:37 pm

Kāds tev niks tur?
Atpakaļ uz augšu Go down
vairogs
Administrators
Administrators
vairogs


Vecums : 39
Postu skaits : 927
Pievienošanās datums : 13.08.10
Dzīvesvieta : Virtuālā vide !

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptySvētdena Janvāris 13, 2013 12:04 pm

prikulis5 rakstīja:
Kāds tev niks tur?




[You must be registered and logged in to see this link.]
Atpakaļ uz augšu Go down
http://simmaster.latvianforum.net/
Spartaks
Lietotājs
Lietotājs
Spartaks


Vecums : 27
Postu skaits : 521
Pievienošanās datums : 22.05.10
Dzīvesvieta : Ogre

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptyOtrdiena Janvāris 15, 2013 9:09 pm

Cerams, ka mēs no šejienes tiksim vienā komandā.
Atpakaļ uz augšu Go down
Herbijs
Turnīru Vadītājs
Turnīru Vadītājs
Herbijs


Vecums : 28
Postu skaits : 232
Pievienošanās datums : 25.12.11

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptyTrešdiena Janvāris 16, 2013 12:18 am

Nākamsezon es startēšu ar savu komandu, ja apstiprinās. Smieties Spuņģēnu Kombains atdzims Smieties
Tur laikam vēk būs PČ Smieties Varēsim ar LV kapāt Smieties
Atpakaļ uz augšu Go down
vairogs
Administrators
Administrators
vairogs


Vecums : 39
Postu skaits : 927
Pievienošanās datums : 13.08.10
Dzīvesvieta : Virtuālā vide !

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptyTrešdiena Janvāris 16, 2013 1:11 am

Herbijs rakstīja:
Nākamsezon es startēšu ar savu komandu, ja apstiprinās. [You must be registered and logged in to see this image.] Spuņģēnu Kombains atdzims [You must be registered and logged in to see this image.]
Tur laikam vēk būs PČ [You must be registered and logged in to see this image.] Varēsim ar LV kapāt [You must be registered and logged in to see this image.]

- būs iemesls pievienoties !! tagad laikam pieteikšanās tur ir cauri ,ja nemaldos !!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://simmaster.latvianforum.net/
vairogs
Administrators
Administrators
vairogs


Vecums : 39
Postu skaits : 927
Pievienošanās datums : 13.08.10
Dzīvesvieta : Virtuālā vide !

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptyTrešdiena Janvāris 16, 2013 1:32 am

- tomēr izskatās ,ka līdz svētdienai vēl var reģistrēties !!


- kā tur ir ar tiem atribūtiem(skiliem) - pats var tos aizpildīt vai stingri jāizvēlas kāds no tiem dotajiem templeitiem ??
Atpakaļ uz augšu Go down
http://simmaster.latvianforum.net/
prikulis5
MGFL Organizators
MGFL Organizators
prikulis5


Vecums : 24
Postu skaits : 432
Pievienošanās datums : 17.01.12

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptyTrešdiena Janvāris 16, 2013 7:39 am

Vari pats izvēlēties kā sadalīt, tikai tad tev ir jāieliek skrīns(no nhlview) ar visiem skiliem, un ovr nedrīkst pārsniegt 76.
Atpakaļ uz augšu Go down
vairogs
Administrators
Administrators
vairogs


Vecums : 39
Postu skaits : 927
Pievienošanās datums : 13.08.10
Dzīvesvieta : Virtuālā vide !

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptyTrešdiena Janvāris 16, 2013 7:20 pm

- kāds var apskatīties tur tai pieteikumu sadaļā pēdējā 11. lapā - vai kāds mans posts ir redzams ??

- aizsūtīju veselus 3 un neredzu nevienu !!
- domāju varbūt kāds viņus dzēš !!

- vai arī man uzstādījumos kāda kļūda !!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://simmaster.latvianforum.net/
prikulis5
MGFL Organizators
MGFL Organizators
prikulis5


Vecums : 24
Postu skaits : 432
Pievienošanās datums : 17.01.12

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptyTrešdiena Janvāris 16, 2013 9:18 pm

Neredzu nevienu tavu postu
Atpakaļ uz augšu Go down
vairogs
Administrators
Administrators
vairogs


Vecums : 39
Postu skaits : 927
Pievienošanās datums : 13.08.10
Dzīvesvieta : Virtuālā vide !

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptyTrešdiena Janvāris 16, 2013 9:34 pm

- varbūt kāds viņus dzēš laukā !!
pagaidīšu līdz rītam - varbūt kas mainīsies !!


- vispirms gribēju nosūtīt to prasmju tabulu - man visu laiku rādījās,ka man esot par garu mans posts ,nekādi neņēma pretī [lai gan tur vairākiem lietotājiem ir gan tāds ,ko es gribēju + 2x garāks ]

- tad sadalīju savu lielo bildi uz pusēm un nolēmu sūtīt kā 2 atsevišķus postus - tur parādījās kaut kas līdzīgs ,ka jāgaidot,kad moderators atļaus vai kaut kā tā !!

- pēc stundas skatos,joprojām manu postu nav - tādēļ nolēmu aizsūtīt vēl vienu ar jautājumu vai esmu pieņemts - un atkal neko neredzu !!


Tā gribas uzspēlēt ,bet jau esmu nobesījies cenšoties piereģistrēt spēlētāju !!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://simmaster.latvianforum.net/
prikulis5
MGFL Organizators
MGFL Organizators
prikulis5


Vecums : 24
Postu skaits : 432
Pievienošanās datums : 17.01.12

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptyTrešdiena Janvāris 16, 2013 10:45 pm

Varbūt aizsūti vēstulē pieteikumu, turnīra organizētājam, ja rīt nevarēsi vēl.
Atpakaļ uz augšu Go down
vairogs
Administrators
Administrators
vairogs


Vecums : 39
Postu skaits : 927
Pievienošanās datums : 13.08.10
Dzīvesvieta : Virtuālā vide !

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptyTrešdiena Janvāris 16, 2013 11:00 pm

tā ar būs jādara !!ja nekas nemainīsies !!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://simmaster.latvianforum.net/
vairogs
Administrators
Administrators
vairogs


Vecums : 39
Postu skaits : 927
Pievienošanās datums : 13.08.10
Dzīvesvieta : Virtuālā vide !

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptyCeturtdiena Janvāris 17, 2013 11:30 am

Piegriezās ,laikam metīšu mieru , šodien ar iepostēju un nekur nerādās - tāda sajūta ,ka es būtu nobanots no rakstīšanas forumā !!


Vienīgais ,kas izdevies - vakar nosūtīju bige14 vēstuli ,bet vai viņš to pamanīs laicīgi ,lai varētu reģistrēt mani !!


Ne ar vienu forumu man šādi sūdi nav bijuši !! [You must be registered and logged in to see this image.]
Atpakaļ uz augšu Go down
http://simmaster.latvianforum.net/
vairogs
Administrators
Administrators
vairogs


Vecums : 39
Postu skaits : 927
Pievienošanās datums : 13.08.10
Dzīvesvieta : Virtuālā vide !

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptyPiektdiena Janvāris 18, 2013 8:22 am

Pēdējoreiz pamēģināju pieteikties :

Centos sūtīt tik pat lielu postu kā Kristam pat turklāt gandrīz 2x mazāku , man visu laiku leca virsū ka man vajagot iekļauties 30,000 zīmju apmērā - bet man visu laiku rāda ap 40-50,000 ... (Nesaprotu tādā gadījumā - kā Kristam atļauj tik lielu sūtīt ,laikam viņš ir izredzētais ,bet no manis baidās,ka tur mani pa gabalu no turnīra) [You must be registered and logged in to see this image.]


- beigās vienkārši aizpildīju spēlētāja anketu un pieplusoju attribūtu linku uz failiem.lv

Nosūtot Saņēmu šādu :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bet nezinu ,kur ir garantija,ka man kāds atbildēs vai apstiprinās pieteikumu !!

Šitāds pat raksts rādījās tās 2-3 dienas atpakaļ ,ka moderators apstiprinās , bet pa šo laiku nekas nav noticis - nav parādījies forumā neviens mans posts ...

Uz nosūtīto vēstuli organizatoram 2 dienu laikā ar neesmu saņēmis atbildi !!



Laikam būšu viņiem tur kaut kādā melnajā nevēlamo personu sarakstā iekļauts !! [You must be registered and logged in to see this image.]
Atpakaļ uz augšu Go down
http://simmaster.latvianforum.net/
Spartaks
Lietotājs
Lietotājs
Spartaks


Vecums : 27
Postu skaits : 521
Pievienošanās datums : 22.05.10
Dzīvesvieta : Ogre

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptyPiektdiena Janvāris 18, 2013 1:46 pm

es tomēr izlēmu savus reitingus likt, visu no jauna uzrakstīju un man iepostējās ar maniem reitingiem Smieties
Atpakaļ uz augšu Go down
vairogs
Administrators
Administrators
vairogs


Vecums : 39
Postu skaits : 927
Pievienošanās datums : 13.08.10
Dzīvesvieta : Virtuālā vide !

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptyPiektdiena Janvāris 18, 2013 1:56 pm

- tātad izredzētais !! [You must be registered and logged in to see this image.]
Atpakaļ uz augšu Go down
http://simmaster.latvianforum.net/
Spartaks
Lietotājs
Lietotājs
Spartaks


Vecums : 27
Postu skaits : 521
Pievienošanās datums : 22.05.10
Dzīvesvieta : Ogre

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptyPiektdiena Janvāris 18, 2013 4:37 pm

vairogs rakstīja:
- tātad izredzētais !! [You must be registered and logged in to see this image.]
kādā formātā tu liec skrīnu ar reitingiem?
Atpakaļ uz augšu Go down
vairogs
Administrators
Administrators
vairogs


Vecums : 39
Postu skaits : 927
Pievienošanās datums : 13.08.10
Dzīvesvieta : Virtuālā vide !

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptySestdiena Janvāris 19, 2013 9:58 pm

- es jau vakar visu nokārtoju - kaut ko pamainīju settingos un tagad viss kārtībā !!

- spēlētājs apstiprināts un gaida draftu ...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://simmaster.latvianforum.net/
Herbijs
Turnīru Vadītājs
Turnīru Vadītājs
Herbijs


Vecums : 28
Postu skaits : 232
Pievienošanās datums : 25.12.11

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptySestdiena Janvāris 19, 2013 10:51 pm

Drafts rīt 20:00 ;)
Atpakaļ uz augšu Go down
Spartaks
Lietotājs
Lietotājs
Spartaks


Vecums : 27
Postu skaits : 521
Pievienošanās datums : 22.05.10
Dzīvesvieta : Ogre

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptySvētdena Janvāris 20, 2013 9:40 pm

Lauri spēlesim vienā komandā!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
prikulis5
MGFL Organizators
MGFL Organizators
prikulis5


Vecums : 24
Postu skaits : 432
Pievienošanās datums : 17.01.12

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptySvētdena Janvāris 20, 2013 11:42 pm

Tā izskatās, Hamiltona vislabākā Smieties
Atpakaļ uz augšu Go down
vairogs
Administrators
Administrators
vairogs


Vecums : 39
Postu skaits : 927
Pievienošanās datums : 13.08.10
Dzīvesvieta : Virtuālā vide !

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptyPirmdiena Janvāris 21, 2013 9:34 am

prikulis5 rakstīja:
Tā izskatās, Hamiltona vislabākā [You must be registered and logged in to see this image.]

Pilnībā piekrītu - Hamiltona vislabākā - vienīgi viņiem priekšā atrodas "SNIEGA CILVĒKI" !! [You must be registered and logged in to see this image.]

Pat Broks pie pirmās izdevības pārvācās pie mums - laikam gaišreģis - zin ar kuru komandu var pacelt pavasarī kausu virs galvas !! [You must be registered and logged in to see this image.]

-Ar nepacietību gaidām pirmās spēles !!



Ps. Pārvietoju pie simulētajām līgām ,lai varam dalīties pārdomās un diskutēt par jaunumiem līgā , savu spēlētāju(-komandas) veikumiem - sasniegumiem utt.. !!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://simmaster.latvianforum.net/
KRisTiNs
Turnīru Vadītājs
Turnīru Vadītājs
KRisTiNs


Vecums : 24
Postu skaits : 466
Pievienošanās datums : 29.09.11
Dzīvesvieta : Latvija

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptyPirmdiena Janvāris 21, 2013 2:18 pm

vairogs rakstīja:
prikulis5 rakstīja:
Tā izskatās, Hamiltona vislabākā [You must be registered and logged in to see this image.]

Pilnībā piekrītu - Hamiltona vislabākā - vienīgi viņiem priekšā atrodas "SNIEGA CILVĒKI" !! [You must be registered and logged in to see this image.]

Pat Broks pie pirmās izdevības pārvācās pie mums - laikam gaišreģis - zin ar kuru komandu var pacelt pavasarī kausu virs galvas !! [You must be registered and logged in to see this image.]

-Ar nepacietību gaidām pirmās spēles !!



Ps. Pārvietoju pie simulētajām līgām ,lai varam dalīties pārdomās un diskutēt par jaunumiem līgā , savu spēlētāju(-komandas) veikumiem - sasniegumiem utt.. !!


Mēs laikam arī vienā komandā Smaida
Atpakaļ uz augšu Go down
vairogs
Administrators
Administrators
vairogs


Vecums : 39
Postu skaits : 927
Pievienošanās datums : 13.08.10
Dzīvesvieta : Virtuālā vide !

BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes EmptyPirmdiena Janvāris 21, 2013 2:49 pm

Tieši tā !!

Turklāt komandā 3 letiņi un visi esam LW !!

BAIGĀ KONKURENCE UZ ŠO POZĪCIJU - 6 spēlētāji ,ceru ,ka varēšu uzraut arī par centru ,iemetiens labs ..


Sākumā domāju ka būšu viens no garākajiem,bet kad paskatījos kopējos statos - tur tādi milži !!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://simmaster.latvianforum.net/
Sponsored content





BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty
PostTēma: Re: BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes   BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
BNHF - Vēl neredzēta sim līga uz NHL 04 bāzes
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 3Pāriet uz lapu : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Simulētās līgas :: BNHF [Hokeja līga ar mūsējo piedalīšanos]-
Pāriet uz: