Postu skaits : 521
Pievienošanās datums : 22.05.10
Dzīvesvieta : Ogre

Austrijas izlase Empty
PostTēma: Austrijas izlase   Austrijas izlase EmptyPirmdiena Jūlijs 09, 2012 2:01 am

Vecums : 27

PostTēma: Re: Austrijas izlase   Austrijas izlase EmptyTrešdiena Jūlijs 11, 2012 2:33 am

Austrijas futbola vīri jau sākuši treniņus.
Austrijas izlase AustriaEPARobertJaeger1

Austrijas izlase jau sākusi treniņus pirms EURO 2008 turnīra. Kā jau zināms Austrijai pirmie pretinieki būs Horvātijas valstvienība. Austrijas izlase uzrakstīja jaunu lapaspusi savā futbola vēsturē, pirmo reizi piedalīsies Eiropas čempionāta finālturnīrā. EURO 2008 rīko Austrija un Šveice, tas nozīmē, ka abas komandas automātiski piedalās finālturnīrā.
Spartaks
Lietotājs
Lietotājs
Spartaks

Vecums : 27

PostTēma: Re: Austrijas izlase   Austrijas izlase EmptyCeturtdiena Jūlijs 12, 2012 10:26 pm

Hoffera vārti nepalīdz Austrijai uzvarēt pirmajā grupas spēlē.
Austrijas izlase Joachim+Standfest+Austria+v+Croatia+Group+_tXPheZrJo2l

Vakardienas mačā tikās B grupas komandas Austrija un Horvātija. Austrija šajā mačā zaudēja 1:2. Pirmos vārtu spēlē iesita horvārti, 31. minūtē Vukojevič, tiekot cauri diviem aizsargiem un izlaužoties pretī vārtsargam. Bet ar to nebija Horvātijai gana, 1.perioda kompensācijas minūtē no tālas distances vārtus iesita Eduardo. 2.periods gāja grūti abām komandām, bet labāk gāja austriešiem, kas tiekot pretuzbrukumā, vārtus guva 82.minūtē Hoffers. Austrijai nākamie pretinieki ir Polijas valstvienība, kas pirmajā B grupas spēlē vinnēja Vācijas izlasi ar 2:0.