Postu skaits : 615
Pievienošanās datums : 24.11.10
Dzīvesvieta : Cēsis

Turcija 1:3 Krievija Empty
PostTēma: Turcija 1:3 Krievija   Turcija 1:3 Krievija EmptyPirmdiena Jūnijs 25, 2012 1:01 pm

Turcija 1:3 Krievija Beznosaukumaa
Turcija 1:3 Krievija Soccer-slovakia-vs-russia-uefa-euro2012-qualification-match-6
Krievija Vs Turcija šis mačs pulcināja daudzus līdzjutējus. Protams, šis mačs bija ļoti interesants. Krievija jau no spēles sākuma aktīvi uzbruka un tika atalgoti. 19. minūte I.Semyonov ar lielisku sitienu izvirzīja vadībā krieviju. Krievijas izlase turpināja uzbrukt un 45. minūte ar sitienu ar galvu vārtus guva A.Kerzakov. Otro puslaiku aktīvi iesāka Turcijas izlase un 2 reizes viena uzbrukuma laikā trāpija pa vārtu stabu, bet Krievijas izlase ātrā pretuzbrukumā rezultātu palielināja A.Kerzakov 3:0. Turcija nepadevās un 82. minūtē tika atalgoti, jo vārtus guva Kazim Kazin un tas nebija viss, jo Turki turpināja doties uz krievijas vārtiem un atkal vārtu stabs glāba krieviju no vārtu zaudējuma.

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Simulēto Turnīru Arhīvs :: Simulēto Turnīru Arhīvs :: EURO 2012 :: Spēļu Apskates :: A.Grupa-