Postu skaits : 521
Pievienošanās datums : 22.05.10
Dzīvesvieta : Ogre

Dānijas izlase Empty
PostTēma: Dānijas izlase   Dānijas izlase EmptyCeturtdiena Jūnijs 21, 2012 3:38 pm

Dānijas izlase Danish_football_crest
Dānijas izlase Denmark-Team-Squad-Euro-2012-Football-Players-List1

Dānijas izlase 0
Valstvienības vadība izvirzīja uzdevumu komandai iekļūt ceturtdaļfinālā, šodien paziņoja preses konferencē Dānijas futbola federācijas vadība.
Atpakaļ uz augšu Go down
Spartaks
Lietotājs
Lietotājs
Spartaks

Vecums : 27

PostTēma: Re: Dānijas izlase   Dānijas izlase EmptySestdiena Jūnijs 23, 2012 1:24 pm

Dānija sāk Eiropas čempionātu ar zaudējumu

Dānijas izlase Netherlands-v-denmark-group-b-20120609-092318-549

Vakardienas mačā Dānijas izlase piekāpās Nīderlandes valstvienībai ar 2:0. Dānijas un Nīderlandes mačs iesākās ar Nīderlandes spiedienu uz Dānijas vārtiem, bet bumba vārtos nelidoja, jo lielisks vārtos bija Sorensen 24 minūtē pēc stūra sitiena izpildes Dāņi trāpīja pa vārtu stabu, protams, Nīderlande 32 minūtē pēc stūra sitiena ar atkārtotu sitienu vārtus guva M. van Bomel un izvirzīja vadībā Nīderlandi. Otro puslaiku Nīderlande iesāka aktīvi un 48. minūtē pēc lieliskas saspēles ar sitienu no 30 metriem vārtus guva M. van Bomel. 72. minūtē Nīderlandei bija iespēja izpildīt pendeli, bet R. van Persijs trāpīja pa vārtu stabu. Dānija pašlaik B grupā ir pēdējā vietā, jo vakar Vācijas un Portugāles spēle beidzās ar neizšķirtu 3:3.

Labākie spēles momenti:
Spartaks
Lietotājs
Lietotājs
Spartaks

Vecums : 27

PostTēma: Re: Dānijas izlase   Dānijas izlase EmptyOtrdiena Jūnijs 26, 2012 9:55 pm

Dānija bez punktiem pret stipro Portugāli

Dānijas izlase Portugal_2-3_Denmark,_Poulsen_vs._Danny

Portugāle šī vakara mačā sagrāva Dānijas izlasi ar 3:0. Jau 8.minūte Helder Postiga guva vārtus Portugāles labā. Pirmajam puslaikam ritējot, Portugāle izpēlnijās vienu sodu.
Ilgi 2.puslaikā Dānija neļāva ielaist otros vārtus, kaut arī Dānijai bija daži bīstami uzbrukumi, bet tas nepārspēja Portugāles aizsardzību. Tomēr 85.minūtē Portugāle guva otros vārtus, kurus iesita Hugo Almeida. Dānija atlikušās minūtes mēģināja iesist vārtus, lai nepaliktu sausā, bet tomēr Portugāle tika pretuzbrukumā un kompensācijas laikā Ronaldu iesita trešos vārtus.

Dānija B grupā ir pēdējā vietā un nav izredzes tikt ceturtdaļfinālā, jo nākāmā spēle ir pret Vāciju, kurai kontā ir 4 punkti. Kaut arī Dānija uzvarētu Vāciju un tiktu pie 3 punktiem, tas nepalīdzētu iekļūt ceturtdaļfinālā.
Spartaks
Lietotājs
Lietotājs
Spartaks

Vecums : 27

PostTēma: Re: Dānijas izlase   Dānijas izlase EmptyPiektdiena Jūnijs 29, 2012 11:28 am

Dānijas izlase pirms došanās uz mājām uzvar stipro Vāciju

Dānijas izlase Denmark+vs.+Germany
Pēdējā B grupas spēlē Dāņi uzvarēja Vāciju ar 2:1. Pirmos vārtus atklāja Vācijas izlase, 30. minūtē iesita T.Muller. Bumbu vairāk kontrolēja dāņi un 1.perioda kompensācijas laikā rezultātu izlīdzināja dāņu spēlētājs D.Rommedahi. Intresantākais tas, ka abas komandas 1.periodā izdarija vienu sitienu pa vārtiem un tos sitienus realizēja. 2.periods gāja grūti abām komandām, bet dāņi vairāk kontrolēja bumbu. Kamēr Vācija turējās aizsardzībā, tie nespēja tikt cauri dānu aizsardzībai un uzsist pa vārtiem. Vācija ilgi nelaida cauri dāņus, bet tomēr 88.minūtē dāņi izvirzījās vadībā pateicoties N.Bendtneram. Kaut arī dāņi netika 1/4 finālā, dāņu fani lepojas par to, ka viņi uzvarēja futbola lielvalsti - Vāciju.
rieksts
SFS Organizators
rieksts

Vecums : 27
Postu skaits : 759
Pievienošanās datums : 26.05.12

PostTēma: Re: Dānijas izlase   Dānijas izlase EmptyPiektdiena Jūnijs 29, 2012 12:20 pm