Postu skaits : 615
Pievienošanās datums : 24.11.10
Dzīvesvieta : Cēsis

Francija 3:2 Anglija Empty
PostTēma: Francija 3:2 Anglija   Francija 3:2 Anglija EmptySestdiena Jūnijs 23, 2012 4:55 pm

Francija 3:2 Anglija Beznosaukuma
Francija 3:2 Anglija 1134
Kārtējais Euro 2012 trilleris šoreiz tas norisinājās starp Francijas un Anglijas izlasēm. Angļi teicami iesāka spēli daudz kontrolēja bumbu un radīja lieliskas iespējas gūt vārtus. Kad pēc lieliska angļu sitiena ar galvu bumbu ar galvu no vārtu līnijas izsita viens no Franču aizsargiem, bet tas nelīdzēja, jo D.Bent guva vārtus ar galvu un panāca 1:0. Tad pretuzbrukumā Angļu izvirzījās vadībā ar 2:0, kad precīzs bija A.Young. Franči izskatījās, ka sāka spēlēt tikai ap 35 minūti un 39 minūtē pēc lieliskas saspēles vārtus guva F.Ribery, panākot 1:2. Pagāja tikai dažas minūtes un vārtus guva A.Diaby, kas ieraidīja bumbu vārtos no 30 metriem, tā arī noslēdzās pirmais puslaiks. Otro puslaiku, atkal iesāka Angļi, bet 64 minūtē iekrita pretuzbrukumā un S. Nasri izrāva uzvaru šajā mačā.

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Simulēto Turnīru Arhīvs :: Simulēto Turnīru Arhīvs :: EURO 2012 :: Spēļu Apskates :: D.Grupa-