Postu skaits : 615
Pievienošanās datums : 24.11.10
Dzīvesvieta : Cēsis

Horvātija 3:2 Īrija Empty
PostTēma: Horvātija 3:2 Īrija   Horvātija 3:2 Īrija EmptySestdiena Jūnijs 23, 2012 4:38 pm

Horvātija 3:2 Īrija Beznosaukumab
Horvātija 3:2 Īrija Ireland-Republic-vs-Croatia
Īrijas izlase šodien sagādāja lielas problēmas Horvātijas izlasei. Horvāti jau no spēles sākuma rādija lielisku spēli un jau 12. minūtē M.Mandžukic guva vārtus. Protams, ar Horvātiem nepietika un viņi agresīvi gāja uzbrukumā un tika atalgoti, jo 28. minūtē ar tālsitienu vārtus guva 0.Vokujevič un likās, ka Īrija ir salauzta, bet tā nebija. Otro puslaiku aktīvi iesāka Īrijas izlase kas 66 minūte vārtus guva R. Keane un rezultāts kļuva 2:1. Īrija turpināja uzbrukt un tika atalgota ar 11 metru soda sitienu, kuru 74 minūtē realizēja R. Keane. Daudzi domāja, ka tas ir viss šajā spēlē, bet tā nebija pēc stūra sitiena 89 minūtē vārtus ar galvu guva D. Srna un izrāva uzvaru Horvātijai.

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Simulēto Turnīru Arhīvs :: Simulēto Turnīru Arhīvs :: EURO 2012 :: Spēļu Apskates :: C.Grupa-