Postu skaits : 615
Pievienošanās datums : 24.11.10
Dzīvesvieta : Cēsis

Spānija 1:4 Itālija Empty
PostTēma: Spānija 1:4 Itālija   Spānija 1:4 Itālija EmptySestdiena Jūnijs 23, 2012 4:18 pm

Spānija 1:4 Itālija Beznosaukumaa
Spānija 1:4 Itālija Di-natale-scoring-italy-vs-spain-euro-2012
Šodien Spānija parādīja ļoti vāju sniegumu, bet 8 minūtē Xavi izvirzīja vadībā Spānijas izlasi, bet 12 minūtē Itālija izlīdzināja rezultātu, kad ar precīzu sitienu izcēlās D de Rossi pēc pirmā puslaika nekas neliecināja, ka spēle izvērtīsies tā. Otro puslaiku aktīvi iesāka Spānijas izlase, bet viņu sitienu nebija precīzi. 48.minūtē Spānija iekrita pretuzbrukumā un T. Motta guva vārtus un izvirzīja vadībā Itāliju. 81. minūtē pēc stūra sitiena ar galvu vārtus guva A. Cassano. Spānija mēģināja kaut ko glāb bet bez panākumiem, proti, spāņus vēlreiz sodīja Itālija un otros vārtus šajā mačā guva D. de Rossi.

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Simulēto Turnīru Arhīvs :: Simulēto Turnīru Arhīvs :: EURO 2012 :: Spēļu Apskates :: C.Grupa-